Uzay Kahramanı Dönüş Oyunu
Reklamlar

Oyun tanıtımı dolduktan sonra Play diyerek oyuna başlayabilirsiniz. Uzah kahramanımız uzay yolculuğunda hasar gören aracını tekrar yapmak ve uzay gemisi ile evine dönmek istiyor. malesefki acele etmesi gerek çünkü uzay tehlikelerle ve bilinmedik yaratıklarla dolu. Oyun yüklendikten sonra play butonuna tıklayınız. A, S, D, W tuşları ve mouse ile oynanmaktadır oyun. minerallerin yanına gidip S tuşuna basarak gemiyi tamir edecek gerekli mineralleri elde edebilirsiniz.

Reklamlar
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayın. Play butonuna tıklayın. Oyun ekranına tıklayarak, oyun hikayesini geçebilirsiniz. Space(Boşluk) tuşuna basarak bilgilendirme pencerelerini geçebilir ve daha sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: Yön(Ok) Tuşları
Nişan alma: Mouse(Fare)
Ateş etme: Farenin Sol Tuşu
Tamir etme ve kazma: S

Oyun penceresinin üst kısmında bulunan menünden, Stats butonuna tıklayarak, karakterinizin özelliklerini güçlendirebileceğiniz ekrana gidebilirsiniz. Her seviye atladıktan sonra 1 güçlendirme puanı kazanabilirsiniz. Shop butonuna tıklayarak, kazandığınız altınlarla, karakterinize yeni silahlar ve zırhlar satın alabilirsiniz. Satın aldığınız eşyaların kullanabilmek

Oynanma : 1105
Etiketler:

Reklamlar


Benzer Oyunlar