4 Yaş Üzüm Böcekleri Oyunu
Reklamlar

Üzüm yemeyi sever misiniz çocuklar? çok eğlenceli bir oyun ile karşınızdayız. 4yasoyunlari.gen.tr size 4 yaş üzüm böcekleri oyununu sunar. Oyunu oynamak için yapmanız gereken oyun yüklendikten sonra Proceed butonuna tıklamak ve kilitli olmayan bölüme tıklayarak 1. bölümü seçmek. MOUSE ile oynanan bu oyunumuzu oynarken çok seveceksiniz. böceğimizin üzerine gelip MOUSE un sol tuşu ile tıklaynız ve böceği hangi yöne doğru uzatmak istiyorsanız oraya doğru sürükleyiniz. üzümlere ulaşırken yıldızları da toplamayı unutmayınız.

Reklamlar
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra, Proceed butonuna tıklayın. Kilitli olmayan ilk kısma tıklayın. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayın. Oyun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan Skip butouna tıklayın. Oyunun nasıl oynandığını gösteren kısmı, oyun penceresinin alt kısmında bulunan Skip butonuna tıklayarak geçebilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Mouse(Fare)
Farenin Sol Tuşu

Siyah uzaylı böceklerin üstüne Farenin Sol Tuşu ile tıklayın, tuşa basılı tutarak ayırmak istediğiniz yöne doğru çekin. Aynı zamanda yok etmek istediğiniz uzaylı böceklerin, üstüne tıklayarak yok edebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynanma : 20098
Etiketler:

Reklamlar


Benzer Oyunlar