4-5 Yaş Uzaylı Koyun Ekbi
Reklamlar

Daha önceki oyunlarımızdan hatırlarsanız uzaylılar ile koyunlarımızın arası çok bozuk çocuklar, bu nedenle koyun ekibimize yardımcı olmanız gerekiyor. öncelikle oyunumuzun nasıl oynanacağından bahsedelim, 3 koyunumuz var ve 1, 2, 3 tuşları ile sırasıyla seçiyoruz. amacımız ise 3ünü birden gitmeleri gereken yere götürmek. 4 yaş ve 5 yaş çocuklar için çok eğlenceli bir Eğitici olan oyunumuzu 4 yaş eğitici oyunlar kategorisinde bulabilirsiniz.

Reklamlar
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin üst kısmında bulunan START butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Ana menüde START GAME butonuna tıklayın. Oyuna başlamadan önce biraz bilgi sahibi olmak istiyorsanız, TRAINING butonu ile eğitim kısmına gidebilir ya da direk başlamak istiyorsanız LOST IN SPACE seçeneği ile bölüm seçme ekranına gidebilirsiniz. Birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunun ilk bölümündeki görevimiz, anteni bozmak. Koyunları iş birliği içerisinde kullanarak antene erişebilir ve bozabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1,2,3 tuşlarını kullanarak koyunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda, Farenin Sol Tuşu ile seçmek istediğiniz koyunun üstüne tıklayarak seçim yapabilir veya oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan resimlere tıklayarak, yine seçmek istediğiniz koyunu seçebilirsiniz.&
Oynanma : 13199
Etiketler:

Reklamlar


Benzer Oyunlar